Mājas krāsa

Mājas krāsa mums bija jāzina jau pirms dokumentu iesniegšanas būvvaldē, tāpēc to esam jau izvēlējušies. Ārējā apdare būs veidota no divu veidu dēlīšiem- UYV un UYV ar gropi. Un krāsosim tos apmēram kā šajā attēlā-pelēkus un baltus. Baltā krāsā būs arī logi un to apdare. Par mājas stūriem un notek-sistēmu vēl neesam izlēmuši. Jumts būs tumši pelēks.

Image

Kopējā krāsu palete ir šāda:

619X568X564X

Sākumā bijām domājuši māju krāsot tumšāk pelēku. Labi izskatās arī tumši pelēks ar spilgti oranžu, bet beigās palikām pie šī varianta, jo tas vairāk piestāvēs videi, kā arī māju būs vieglāk pārkrāsot tumšāku nekā gaišāku.

 

Pavisam drīz būs jāsāk domāt arī par interjera krāsām. Internetā esmu atradusi dažas noderīgas programmas krāsu salikumu veidošanai.

colors1

Piemēram šeit https://kuler.adobe.com/create/color-wheel/  ir iespējams izvēlēties pamatkrāsu un pēc noteiktiem kritērijiem programma piemeklē pārējās. Ir maināms arī harmonijas veids pēc savas gaumes, kā arī ģenerējama krāsu palete no bildes. Tas ir ļoti ērti, ja iepatikusies kāda interjera fotogrāfija un savā mājā gribam, ko līdzīgu. Protams, jāņem vērā tas, ka datorā krāsas izskatīsies citādāk nekā dabā, tomēr kopējo ainu novērtēt būs vieglāk un neaizmirsīsies ieviest interjerā spilgtākus akcentus, kas atdzīvina telpu.

Te arī citas vietnes, kur iespējams pavērot un eksperimentēt ar krāsu salikumiem.

http://mudcu.be/sphere/

http://design-seeds.com/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s