Ceturtā mājas montāžas diena – Spāru svētki!

Kā jau agrāk rakstījām, mājas karkass ir ražots Somijas rūpnīcā un uz montāžu tiek atvests praktiski gatavs. Tāpēc nav brīnums, ka ceturtajā montāžas dienā jau svinam Spāru svētkus. Jumta kopnes priekšpusdienā salika ļoti ātri, pārējo dienas daļu celtnieki lika spraišļus un stiprinājumus. WP_20140830_001WP_20140829_003 Nākamajā bildē redzama jumta kopne, kas tai “vēderā”. Šīs ir augstās jumta kopnes, kas vienstāva māju pārvērš par potenciālu pusotra stāva māju ar mansardu. Kā redzat, jumta kopnes pa vidu ir tukšas, tur iespējams izbūvēt istabas katrā mājas galā. Jumta kopnes tiek izvietotas tā, lai noteiktā vietā atstātu vietu kāpnēm uz otro stāvu, kas tur nākotnē būs.WP_20140829_013WP_20140829_019WP_20140829_022WP_20140830_005

Advertisements

11 Comments

  1. Vēlos izteikt komplimentu par mājas izvēli. Gribēju pavaicāt, vai neizskatījāt variantu par garāžas savienošanu ar māju, t.i., lai garāža un māja būtu zem viena jumta. Cik saprotu, ka arī garāža ir no somu mājas ražotāja. Cik izmaksas papildus vēl garāžai jums sanāca?

    • Ar šo rūpnīcas komplekts vēl nav uzstādīts līdz galam, vēlāk ir viens ieraksts, kur redzams pabeigts rūpnīcas komplekts. Tālākais jau skaitās apdare, par ko ir atsevišķs līgums un maksājumi, bet darbus turpina pildīt tā pati firma, tā ka īpaši nejūt, kur beidzas rūpnīcas komplekts un kur sākas jau pārējie darbi.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s