Krāsošana

SIA “Simt nami” strauji tuvojas apdares darbu pabeigšanai. Sāksim ar griestiem, kurus nokrāsoja pirms nedēļas: WP_20141122_005

Šonedēļ krāsoja sienas: WP_20141125_001

Vakar sienu krāsošanas darbi tika pabeigti. Ar speciālu iekārtu (jo elektrības trūkuma dēļ siltā grīda vēl nedarbojas) žāvējam no grīdas laukā betona mitrumu, lai varētu ieklāt parketu – tad arī varēs ievākties, jo no redzamākajiem darbiem būs palikusi vienīgi iekšdurvju ielikšana un virtuves iekārtas uzstādīšana. WP_20141127_003WP_20141127_015

 

8 Comments

  1. Uz logiem kondensāts veidojas?
    Nepiekrītiet grīdu klāšanai pirms mitruma savācējā 24h laikā nevācas vairāk par pāris litriem ūdens un uz grīdas uzlikts mitruma mērītājs neuzrāda stabilus 45% mitruma vai mazāk, pretējā gadījumā tikko tiks ieslēgta grīdu apkure un betona plācenis iesils, tā viss tā mitrums izies cauri laminātam.
    Otrs variants liekat kārtīgu gāzes sildītāju (tā lai telpās ir +25grādi) un blakām mitruma savācēju un vismaz nedēļu no vietas tos dzenājiet.

  2. Ernest, paldies par ieteikumu! Mēs kaut ko līdzīgu šobrīd mēģinam darīt. Grīdu licēji bija izmērīt mitruma līmeni un tas bija par augstu. Tā arī ir, ka jābūt 45%. jo grīdu līmēs pie betona. Ja liek peldošo var būt arī 50%, bet ne vairāk.

  3. Pašam tuvojas krāsošanas darbi, tad nu jautājums kā skandināvu stila piekritējiem 🙂 Jums sienas tīri baltas vai tomēr nedaudz tonētas (tā saucamais off-white). Un ja sienas tomēr nav pilnīgi baltas, tad griesti un sienas vienā tonī vai tomēr nē?

    • Pilnīgi baltas nevajag, kaut kādu tonīti vajag piesist, jāpaskatās kaut kādi katalogi, kura baltā krāsa labāk patiktu un jāsajauc tāda. Sienas un griesti ir atšķirīgā tonī, bet to nevar redzēt dabā. Tikai, ja uzkrāso pa virsu, tad ir redzams, ka nav vienādi. Acs jau ļoti pielāgojas – ja kaut kas ir baltam līdzīgs, tad smadzenes to pieņem kā baltu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s