Somu mājas mansarda stāvs gatavs!

Nupat meistars piestiprināja grīdlīstes, ar ko arī Simts Namu iekšdarbi ir pabeigti (fasādes pusē vēl logu ailes apdarinās), varam sākt ievākties! Par kāpnēm būs atsevišķs ieraksts, jo tur vēl palicis dažas līstes pielikt. Kā redzat bildēs, durvis nācās pasūtīt pie galdnieka (Jānis Lācis, tel. 29454256), jo griestu slīpuma dēļ durvīm sanāk augšpusē “nošķelts” stūris. Bet jāsaka, ka griestu augstums neliekas problēma. Mans augums ir 1,83 m (griesti 2,30m), varu staigāt brīvi, un arī psiholoģiski/optiski baltais krāsojums padara telpu pietiekami plašu, neuzbāzīgu. Uz grīdas – līmēts trīsslāņu koka parkets. Vidustelpā, kur ir jumta logs un rekuperācijas iekārta, ir iespējams iebūvēt virtuves iekārtu (rekuperators sanāktu tajā iekšā, tas arī papildus slāpētu skaņu) ar visām virtuves iekārtām. Zem jumta loga var novietot nelielu pusdienu galdu. Arī vannasistabā ir jumta logs, kas vienlaikus paaugstina griestus virs vannas, lai varētu brīvi stāvēt. Par platību runājot, pirms pārbūves bēniņos bija 50 kvm, bet tagad sienu dēļ platība ir mazliet mazāka – jāskatās, cik sarēķinās kadastrālajā uzmērīšanā. Atzīšos, kad šeit vēl bija tumšie, aukstie bēniņi (skatīt bildi zemāk), likās, ka pēc pārbūves liksies ļoti šauri, bet rezultāts rada pavisam citu iespaidu – gluži kā papildus dzīvoklītis ar divām guļamistabām, vannasistabu, garderobi (skapi) un virtuvi. Tā arī tas bija domāts, jo augšstāvā dzīvos bērni.

IMG_9234

IMG_3685IMG_3678IMG_3664IMG_3665IMG_3670IMG_3673IMG_3680IMG_3682IMG_3684IMG_3686IMG_3687IMG_3690IMG_3693IMG_3697

7 Comments

    • Precīzas firmas tāmes nevaru atklāt, tās var uzzināt individuāli savam projektam. Viss pēc standarta izcenojuma, bez atlaidēm. Bet ko varu teikt, ka šādi izbūvēt bēniņus tiešām sanāk daudz izdevīgāk nekā uzbūvēt pirmo stāvu tādā pašā platībā. Jo viss taču jau ir – pamati, jumts, komunikācijas pievilktas, apkures iekārta ir, tikai “jāierāmē” tas viss papildus “rāmītī”.

  1. Kāpēc jumta loga apakša nav vertikālā līmenī ar sienu? Tagad tur mistiska 5cm ‘trepe’. Loga augšas ailu saprotu fiziski nav varēts pareizi izbūvēt. Sev no jauna būvējot jau var pievērst tādām lietām uzmanību imo.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s